T.C 

HINIS KAYMAKAMLIĞI

PROTOKOL (TEBRİKATA GİRİŞ) LİSTESİ 

 

SIRA NO

MAKAM

1

KAYMAKAM

2

TBMM ÜYELERİ 

        A) ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ

3

GARNİZON KOMUTANI

4

BELEDİYE BAŞKANI

5

İLÇE BARO TEMSİLCİSİ

6

İLÇE GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ

        A) İLÇE JANDARMA KOMUTANI

        B) İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ

7

REKTÖRLER-DEKAN VE ENSTİTÜ YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ

8

SAVCI VE HAKİMLER (NOTER)

9

İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE T.B.M.M.’ DE GRUBU BULUNAN DİĞER SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI    (Alfabetik sıraya göre)

        A) ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

        B) CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

        C) MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

10

BAŞBAKANLIK VE DEVLET BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR

        A) İLÇE MÜFTÜSÜ

11

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR  BAKANLIĞI

        A) SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKIF MÜDÜRÜ

        B) SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ

12

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR

 

        A) TAPU SİCİL MÜDÜRÜ

 

        B) KADASTRO MÜDÜRÜ

13

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR

        A) GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRÜ

14

GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR

        A) TARIM VE ORMAN İLÇE MÜDÜRÜ

15

İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR

        A) KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

        B) İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ

16

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR

        A) İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ

17

MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR

        A) İLÇE MAL MÜDÜRÜ

18

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR

        A) İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

        B) İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİ

19

SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR

        A) TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞKANI

20

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN KURUM VE KURULUŞLAR

        A) PTT MERKEZ MÜDÜRÜ

21

İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ

(İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN)

22

KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ

23

T.B.M.M. GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI (ALFABETİK SIRAYA GÖRE)

23

İL GENEL MECLİSİ  VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI

24

ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ (ALFABETİK SIRAYA GÖRE)

25

KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Ziyaretçi Sayısı