HINIS KAYMAKAMI SN. BÜLENT AY
 
 
 
 
Bülent AY, 1980 yılında Ağrı’da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümü kazandı ve mezun olduktan sonra bir süre Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nda vergi denetmen yardımcısı olarak çalıştı. Ardından İçişleri Bakanlığı tarafından açılan kaymakam adaylığı sınavını kazanarak Bilecik kaymakam adayı olarak göreve başladı. Sırasıyla Samsun Terme’de kaymakam refikliğini ve Çanakkale Ayvacık’ ta teftiş stajını tamamladıktan sonra Giresun’un Çamoluk ve Doğankent ilçelerinde vekâleten kaymakamlık görevlerinde bulundu.
 
İçişleri Bakanlığı tarafından eğitim almak amacıyla İngiltere’ye gönderildi. Sussex Üniversitesi’nde bir yıl süre ile İngilizce ve kamu yönetimi eğitimi aldı. İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından tertip edilen kaymakamlık kursunu üstün başarıyla bitirerek İbradı Kaymakamlığına atandı. 19/08/2013 tarihli ve 2013/463 sayılı müşterek kararname ile Derebucak Kaymakamlığına atanan Kaymakamımız, Selçuk Üniversitesi’nde yüksek lisans  eğitimini bitirdikten sonra  aynı üniversitenin kamu yönetimi ana bilim dalında doktora eğitimine devam etmektedir.
 
Kaymakamımız, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmeni olan Zahide Buse Ay Hanımefendi ile evlidir ve iki çocuk babasıdır.
 
 
 
 
 
Ziyaretçi Sayısı